Metro 7.5×15

33.75 per pakket (0.5m2)

SKU: 715-3-1
Bianco
Ceruleo
Cipria
Fango
Muschio
Nero
Perla
Rosa
Senape
Tortora
7.5x15
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Category: Tag:
Kleur

Bianco, Ceruleo, Cipria, Fango, Muschio, Nero, Perla, Rosa, Senape, Tortora

Maat

7.5×15

Kleur groep

Beige, Blauw, Bruin, Geel, Groen, Oranje, Rood, Wit, Zwart

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Metro 7.5×15"