Linea 7.5×30

46.0082.50 per pakket (0.5m2)

SKU: 550-1-1-1
Ardesia glans
Ardesia mat
Cenere
Ghia glans
Ghia mat
Menta Verde
Moka glans
Prussia glans
Prussia mat
Sabbia glans
Verde glans
5x50
7.5x30
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Categories: , Tag:
kleur

Ardesia glans, Ardesia mat, Cenere, Ghia glans, Ghia mat, Menta Verde, Moka glans, Prussia glans, Prussia mat, Sabbia glans, Verde glans

Maat

5×50, 7.5×30

Kleur groep

Beige, Blauw, Bruin, Groen, Mokka, Wit, Zwart

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Linea 7.5×30"