Supernova 120×280

91.65418.20 per pakket (1.08m2)

SKU: 6120-6-1-1-1
Blue Brown
Gold Mat
Gold Gepolijst
Forest Green Gepolijst
Pink Gepolijst
Statuario Mat
Statuario Gepolijst
120x120
120x280
60x120
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Categories: , Tag:
Kleur

Blue Brown, Gold Mat, Gold Gepolijst, Forest Green Gepolijst, Pink Gepolijst, Statuario Mat, Statuario Gepolijst

Kleur groep

Grijs, Groen, Wit, Zwart

Maat

120×120, 120×280, 60×120

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Supernova 120×280"