Divina 60×120

60.48379.59 per pakket (1.08m2)

SKU: 669-001-001-1-1-1-2
Crema polish
Gold polish
Silver polish
Black Gold polish
Calcatta polish
Brown polish
Carrara mat
Emperador polish
Massa Carrara mat
Onxy extra polish
120x120
120x260
60x120
60x60
80x80
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Categories: , Tag:
Kleur

Crema polish, Gold polish, Silver polish, Black Gold polish, Calcatta polish, Brown polish, Carrara mat, Emperador polish, Massa Carrara mat, Onxy extra polish

Maat

120×120, 120×260, 60×120, 60×60, 80×80

Kleur groep

Beige, Bruin, Grijs, Zwart

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Divina 60×120"