Milano 120×120

93.04331.60 per pakket (1.08m2)

SKU: 6120-2-1-1
Ivory Antic
Ivory Naturale
White Antic
White Naturale
120x120
60x120
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Category: Tag:
Kleur

Ivory Antic, Ivory Naturale, White Antic, White Naturale

Kleur groep

Beige, Wit

Maat

120×120, 60×120

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Milano 120×120"