Masterstone 60×60

68.9579.98 per pakket (1.08m2)

SKU: 669-004-001
White polish
Silver polish
Silver mat
Graphite polish
Graphite mat
60x60
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Category: Tag:
Kleur

White polish, Silver polish, Silver mat, Graphite polish, Graphite mat

Maat

60×60

Kleur groep

Grijs, Wit

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Masterstone 60×60"