Fresco 60×60

64.6180.54 per pakket (1.08m2)

SKU: 669-002-001
Beige
Blue
Green
Grey
Pearl
Umber
60x120
60x60
80x80
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Category: Tag:
Kleur

Beige, Blue, Green, Grey, Pearl, Umber

Maat

60×120, 60×60, 80×80

Kleur groep

Beige, Blauw, Bruin, Grijs, Groen, Wit

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Fresco 60×60"