Disk 90×90

53.11101.54 per pakket (1.08m2)

SKU: 369-7-1-1-1
Antracite
Beige
Brown
Grey
30x60
60x60
90x90
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Category: Tag:
Kleur

Antracite, Beige, Brown, Grey

Maat

30×60, 60×60, 90×90

Kleur groep

Beige, Bruin, Grijs, Zwart

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Disk 90×90"