Fresco Decor 60×120

349.92 per pakket (1.08m2)

SKU: 6120-001-001
Decor Blue
Decor Green
Decor Umber
60x120
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Wis opties
VerlanglijstVergelijken
Kleur

Decor Blue, Decor Green, Decor Umber

Maat

60×120

Kleur groep

Blauw, Bruin, Groen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over "Fresco Decor 60×120"